OMEGA, armbandsur, Dynamic, stål, ca 1970.

4360309. OMEGA, armbandsur, Dynamic, stål, ca 1970.

Manuellt uppdrag med datum och plexiglas.
Referensnummer: 136.033
Serienummer: 28174351
Kaliber: 613
Mått: 36 x 41 mm
Armband i läder, ej original med originalsölja.

Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Servicehistorik okänd. Bruksslitage och boett med ett kantnagg.

Tema

Tema Beso - Del 3

Gör en kostnadsfri värdering!

Referensnummer: 136.033
Serienummer: 28174351
Kaliber: 613
Mått: 36 x 41 mm

Tema

Tema Beso - Del 3

Antal besök: 561