4360309. OMEGA, armbandsur, Dynamic, stål, ca 1970.
Manuellt uppdrag med datum och plexiglas.
Referensnummer: 136.033
Serienummer: 28174351
Kaliber: 613
Mått: 36 x 41 mm
Armband i läder, ej original med originalsölja.
Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Servicehistorik okänd. Bruksslitage och boett med ett kantnagg.
Referensnummer: 136.033
Serienummer: 28174351
Kaliber: 613
Mått: 36 x 41 mm