KLAFFBORD, Intarsia, Rokokostil, 1900-tal.

4360247. KLAFFBORD, Intarsia, Rokokostil, 1900-tal.

Utan klaffar ca 42,5x75 cm.
Med klaffar ca 69,5x75 cm.
Höjd ca 57,5.

Slitage, skav och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Utan klaffar ca 42,5x75 cm.
Med klaffar ca 69,5x75 cm.
Höjd ca 57,5.

Slitage, skav och märken.

Antal besök: 296