OSTFORMAR, 3 st, 1800-tal.

OSTFORMAR, 3 st, 1800-tal.
4360200. OSTFORMAR, 3 st, 1800-tal.

Diameter ca 21 - 29 cm.

Bruksslitage, senare lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 21 - 29 cm.

Bruksslitage, senare lagning.

Antal besök: 173