BARSKÅP. Teak och bok. 1900-talets andra hälft.

4360119. BARSKÅP. Teak och bok. 1900-talets andra hälft.

110x100x42 cm.

Repor, märken, fläckar, fanerbortfall, sannolikt hemmabygge.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

110x100x42 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 2 649