CHIFFONJE, tidigt 1900-tal.

CHIFFONJE, tidigt 1900-tal.
4360077. CHIFFONJE, tidigt 1900-tal.

Höjd 125 cm
Bredd 114 cm
Djup 52 cm.

Fläckar, repor, märken
Något maskstungen i nederkant
Låsreglar på skivan fungerar ej
Hörnlist lös.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 125 cm
Bredd 114 cm
Djup 52 cm.

Fläckar, repor, märken
Något maskstungen i nederkant
Hörnlist lös.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 532