FOTOGENLAMPA, bordsmodell, 1900-tal.

4360057. FOTOGENLAMPA, bordsmodell, 1900-tal.

Höjd 51 cm.

Fläckar
Nagg på glasrör.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 51 cm.

Fläckar
Nagg på glasrör.

Antal besök: 276