BORDSUR, glas, Orrefors.

BORDSUR, glas, Orrefors.
4360037. BORDSUR, glas, Orrefors.

Höjd ca 13 cm.

Smärre nagg, repor. Ej funktionstestad, inga garantier.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 13 cm.

Antal besök: 182