KOPPARFÖREMÅL, 6 st, 1800-/1900-tal.

436001. KOPPARFÖREMÅL, 6 st, 1800-/1900-tal.

Kittel på benställning, två grytor och tre hinkar. Höjd ca 22-54 cm.

Bruksslitage. Bucklor. En hink saknar lock.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 361