Bordslampa i helgjuten mässing, 1920-tal.

43600. Bordslampa i helgjuten mässing, 1920-tal.

Höjd 47 cm.

Normal bruksslitage, elfunktionen ej trestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 47 cm.

Antal besök: 1 145