ORMSNAPSGLAS 4 st, hyttarbete, Åfors, osignerade.

4359989. ORMSNAPSGLAS 4 st, hyttarbete, Åfors, osignerade.

ovanlig modell,
höjd 18,5 cm.

1 st fot något ojämn. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

ovanlig modell,
höjd 18,5 cm.

Antal besök: 289