BYRÅ, 1950/60-tal.

BYRÅ, 1950/60-tal.
4359779. BYRÅ, 1950/60-tal.

2 lådor.
Längd ca 58 cm. Höjd ca 49 cm. Bredd ca 29 cm.

Repor o slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!
4359779. BYRÅ, 1950/60-tal.

2 lådor.

Repor o slagmärken.

Antal besök: 189