BOKHYLLA, 1950/60-tal.

BOKHYLLA, 1950/60-tal.
4359760. BOKHYLLA, 1950/60-tal.

Teakfaner. Höjd ca 158 cm.
Bredd ca 37 cm. Längd ca 75 cm.

Bruksslitage, repor o slagmärken, faner med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Teakfaner. Höjd ca 158 cm.

Antal besök: 440