FICKUR, boett i 14 k guld, Mido, 1900-talets första hälft.

435970. FICKUR, boett i 14 k guld, Mido, 1900-talets första hälft.

I läderpung samt etui.
Boettens diameter 5,1 cm
Total vikt ca 101,2 gram.

Smärre slitage samt tillägnad på insidan. Fungerar vid katalogisering - ingen garanti lämnas på funktion.

Gör en kostnadsfri värdering!

I läderpung samt etui.
Boettens diameter 5,1 cm
Total vikt ca 101,2 gram.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 836