MATTA, rölakan, monogramsignerad ILS, 235 x 170 cm.

4359689. MATTA, rölakan, monogramsignerad ILS, 235 x 170 cm.

Polykrom dekor.

Ytslitage. Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Polykrom dekor.

Ytslitage. Fläckar.

Antal besök: 287