SIDEBOARD, gustaviansk-stil, 1900-tal.

4359634. SIDEBOARD, gustaviansk-stil, 1900-tal.

Längd ca 166 cm.
Höjd ca 74 cm.
Bredd ca 48 cm.

Bruksslitage, repor o slagmärken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 166 cm.
Höjd ca 74 cm.
Bredd ca 48 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 325