SKRIVBORD, betsad ek, jugend, 1900-tal.

435960. SKRIVBORD, betsad ek, jugend, 1900-tal.

Skrivbord med glasskiva över bordsskivan, skrivbordet med två lådor
Längd 100, bredd 54, höjd 111 cm.

Glasskiva med repor, skrivbordets stomme med repor samt slagmärken.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 233