SOFFBORD, 1950/60-tal.

SOFFBORD, 1950/60-tal.
4359597. SOFFBORD, 1950/60-tal.

Skiva fanerad med teak, kant av bok. På tre svartlackerade ben. Längd 108, bredd 56, höjd 54 cm.

Bruksslitage. Ställvis blekt. Smärre märken och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 247