PARTI GLAS, 7 delar, 1800-tal.

4359518. PARTI GLAS, 7 delar, 1800-tal.

Karaff med slipad dekor höjd ca 21 cm.
Vinglas höjd ca 15 cm.
5 snaps/starkvinglas olika modeller höjd ca 10 cm.

Åldersrelaterat slitage. Karaff saknar propp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vinglas höjd ca 15 cm.

Antal besök: 179