RECLINERFÅTÖLJ, elektrisk, 2000-tal.

4359473. RECLINERFÅTÖLJ, elektrisk, 2000-tal.

Läderklädsel, ställbar, höjd ca 110, bredd 80, sitthöjd 45 cm.

Slitage, funktion ej kontrollerad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 168