PALL, furu, 1960/70-tal.

PALL, furu, 1960/70-tal.
4359457. PALL, furu, 1960/70-tal.

Höjd 40,5 cm.
Sitsens mått: 34 x 34 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 40,5 cm.
Sitsens mått: 34 x 34 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 243