BRASSKYDD, mässing, 1900-tal.

BRASSKYDD, mässing, 1900-tal.
4359386. BRASSKYDD, mässing, 1900-tal.

Längd ca 87 cm.

Bruksslitage, bucklor, ställvis anlupen metall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 87 cm.

Antal besök: 168