BORDSUR, nyrenässans, 1800-talets slut.

4359364. BORDSUR, nyrenässans, 1800-talets slut.

Pendel finns.
Höjd 49, bredd 32,5, djup 18,5 cm.

Bruksslitage. Ej fullständigt genomgånget eller funktionstestat. Krön saknar dekordel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pendel finns.

Antal besök: 226