En samling Berlin-tennfigurer ca. 200 st.

4359350. En samling Berlin-tennfigurer ca. 200 st.

En samling Berlin-tennfigurer ca. 200 st Huvudsakligen Berlin tennfigurer, handmålade.
Höjd ca. 5 cm.

Åldersanpassat tillstånd Repor, delvis saknade vapen. Flagning av färgen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 5 cm.

Antal besök: 215