MODELLTÅG MÄRKLIN, tågsats, 1900-tal.

4359251. MODELLTÅG MÄRKLIN, tågsats, 1900-tal.

Lok, räls och tre tågvagnar och transformator. Medföljer lok i plastmonter Östgötatrafiken. Monterns mått höjd ca 13 cm, ca 60 x 6 cm.

Bruksskick. Spricka i plastmonter.
Ej funktionstestat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej funktionstestat.

Antal besök: 471