GOLVLAMPOR, 1 par, metall, ÖIA, 1900-tal.

435924. GOLVLAMPOR, 1 par, metall, ÖIA, 1900-tal.

Höjd ca 142 cm.

Slitage, skärmar med smärre skador/lossning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 142 cm.

Antal besök: 627