BORD, sengustavianskstil, 1900-tal.

4359196. BORD, sengustavianskstil, 1900-tal.

Mått: 89 x 49 x 71 cm.

Ålder och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått: 89 x 49 x 71 cm.

Ålder och bruksslitage.

Antal besök: 230