STOLAR, 6 st sengustaviansk stil.

4359141. STOLAR, 6 st sengustaviansk stil.

Mått: 85 x 45 x 42 cm.

Bruksslitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått: 85 x 45 x 42 cm.

Antal besök: 210