PARTI PORSLIN, 7 delar, främst Rosenthal, Tyskland.

435901. PARTI PORSLIN, 7 delar, främst Rosenthal, Tyskland.

Rosenthal;
Två vaser, höjd 17 cm samt 7,5 cm
Tre fat med genombruten bräm och floral dekor;
diameter 19, 15 samt 12 cm
Fat med floral dekor, diameter 11 cm
Fat, Jimenau, diameter 19 cm
Stämplade.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rosenthal;
diameter 19, 15 samt 12 cm
Fat, Jimenau, diameter 19 cm
Stämplade.

Bruksskick.

Antal besök: 535