BRUDKISTA, 1800-TAL.

BRUDKISTA, 1800-TAL.
4358969. BRUDKISTA, 1800-TAL.

Daterad 1826.
Järnbeslag.
Storlek 40x60,5x39cm.

Saknar nyckel. Bruksslitage, torrsprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!
4358969. BRUDKISTA, 1800-TAL.

Daterad 1826.
Järnbeslag.
Storlek 40x60,5x39cm.

Antal besök: 428