ORIENTMATTA, Peshavar, ca 200 x 300 cm.

4358954. ORIENTMATTA, Peshavar, ca 200 x 300 cm.

PROVENIENS
Inköpt hos Streco orientmattor, Stockholm, 2017.

Bruksslitage, fläckar förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

PROVENIENS

Antal besök: 257