Auktionshuset Kolonn
Övrigt
Musikinstrument
NOTSTÄLL, Östergarns Snickeri, Gotland. 1900-talets andra hälft.
435888. NOTSTÄLL, Östergarns Snickeri, Gotland. 1900-talets andra hälft.
Höj- och sänkbar.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höj- och sänkbar.
Bruksslitage.
Auktionshuset Kolonn
992