KLAFFBORD, ek, troligen England.

4358837. KLAFFBORD, ek, troligen England.

Längd ca 150 cm.
Höjd ca 53 cm.
Bredd ca 46 cm.

Bruksslitage, repor o slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 150 cm.
Höjd ca 53 cm.
Bredd ca 46 cm.

Antal besök: 292