EVA HOLMBERG. GÅRDSMOTIV.

EVA HOLMBERG. GÅRDSMOTIV.
4358777. EVA HOLMBERG. GÅRDSMOTIV.

Olja på duk, signerad och daterad -33, 42x35 cm. Ramens mått 50x44 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 207