BYRÅ, teak, på hjul, 1900-talet.

435869. BYRÅ, teak, på hjul, 1900-talet.

4 lådor, mått inkl. ben: 71 x 42 x 85,5 cm.

bruksslitage, hjul kan behöva bytas ut.

Gör en kostnadsfri värdering!

Haluta
Antal besök: 888