MATTA, Rölakan , signerad Ingegerd Silov.

435865. MATTA, Rölakan , signerad Ingegerd Silov.

Färger gående i grönt och beige.
Storlek 244*70 cm.

Bruksslitage. Mindre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 244*70 cm.

Bruksslitage. Mindre fläckar.

Antal besök: 808