EINAR PALME. Blommande körsbärsträd - motiv från Japan. Olja på pappanå, uppfodrad, signerad 1961.

43585. EINAR PALME. Blommande körsbärsträd - motiv från Japan. Olja på pappanå, uppfodrad, signerad 1961.

69x50 cm.

Stiftmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

69x50 cm.

Stiftmärken.

Antal besök: 1 468