Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
EINAR PALME. Blommande körsbärsträd - motiv från Japan. Olja på pappanå, uppfodrad, signerad 1961.
43585. EINAR PALME. Blommande körsbärsträd - motiv från Japan. Olja på pappanå, uppfodrad, signerad 1961.
69x50 cm.
Stiftmärken.
Gör en kostnadsfri värdering!
69x50 cm.
Stiftmärken.
Göteborgs Auktionsverk
1 468