SIDOBORD, ek och teak, 1960-tal.

4358591. SIDOBORD, ek och teak, 1960-tal.

Längd 70, bredd 45, höjd 45 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 247