TAXIDERMI, räv.

TAXIDERMI, räv.
4358401. TAXIDERMI, räv.

Rödräv (Vulpes vulpes).

Längd 80 cm. Bredd ca 32 cm. Höjd ca 63 cm.

Bruksslitage. Öron med skador. Sockel med lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!
4358401. TAXIDERMI, räv.

Rödräv (Vulpes vulpes).

Antal besök: 544