SNUSFLASKOR, 12 stycken, orientaliska, 1900-tal.

4358309. SNUSFLASKOR, 12 stycken, orientaliska, 1900-tal.

Porslin samt emalj. Höjd 4-8 cm.

Mindre nagg. Några saknar lock.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 287