VÄGGPENDYL, Union - Stjärnsund, TAKPLAFOND med prsimor.

43583. VÄGGPENDYL, Union - Stjärnsund, TAKPLAFOND med prsimor.

Nyckel och pendel finns. Pendylens höjd 62, plafondens höjd 48 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 1 037