BORDSUR, förgylld metall och porslin, nyrokoko, 1800-talets slut.

435818. BORDSUR, förgylld metall och porslin, nyrokoko, 1800-talets slut.

Total höjd 39 cm. Total bredd ca 45 cm. Sockel i trä med klädsel i sammet.

Ej funktionstestad. Slitage, ställvis grovt. Sockel med smärre sprickor.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 639