4358183. TVÅ STATIVBORD.
4358183. TVÅ STATIVBORD.
Både med lutningsplattor och en vänd pelare, mahognybordet med rektangulär topp (Höjd 71,5 cm x Bredd 59 cm x Djup 42 cm), ekbordet med rund topp (Höjd 72cm x Diameter 55cm). (2).
Allmän ålder och användningsslitage med några märken och repor.