TVÅ STATIVBORD.

TVÅ STATIVBORD.
4358183. TVÅ STATIVBORD.

Både med lutningsplattor och en vänd pelare, mahognybordet med rektangulär topp (Höjd 71,5 cm x Bredd 59 cm x Djup 42 cm), ekbordet med rund topp (Höjd 72cm x Diameter 55cm). (2).

Allmän ålder och användningsslitage med några märken och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!
4358183. TVÅ STATIVBORD.

Antal besök: 148