PARTI BIJOUTERIER, bl a silver, granater.

4358159. PARTI BIJOUTERIER, bl a silver, granater.

Ringar, örhängen, halsband, armband, broscher, dosor med mera. Förstoringsglas med kedja, brosch med granater. Visselpipa England. Skrin i form av hjärta medföljer, storlek ca 13x13, höjd 5 cm
Total vikt med skrin ca 808 gram.

Bruksslitage ej fullständigt genomgångna, skador kan förekomma.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 867