4358159. PARTI BIJOUTERIER, bl a silver, granater.
Ringar, örhängen, halsband, armband, broscher, dosor med mera. Förstoringsglas med kedja, brosch med granater. Visselpipa England. Skrin i form av hjärta medföljer, storlek ca 13x13, höjd 5 cm
Total vikt med skrin ca 808 gram.
Bruksslitage ej fullständigt genomgångna, skador kan förekomma.