Bordslampa, Mässing, Modell B131, Bergboms.

4358099. Bordslampa, Mässing, Modell B131, Bergboms.

Bordslampa med avtagbar textilskärm och mässings detaljer.

Höjd utan skärm: Ca 47,5 cm.
Höjd med skärm: Ca 60 cm.

Bruksskick. Mindre repor och märken på foten. Tygskärmen är missfärgad.
Ej funktionstestad. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd utan skärm: Ca 47,5 cm.
Höjd med skärm: Ca 60 cm.

Antal besök: 293