4358099. Bordslampa, Mässing, Modell B131, Bergboms.
Bordslampa med avtagbar textilskärm och mässings detaljer.
Höjd utan skärm: Ca 47,5 cm.
Höjd med skärm: Ca 60 cm.
Bruksskick. Mindre repor och märken på foten. Tygskärmen är missfärgad.
Ej funktionstestad. Ingen funktionsgaranti lämnas.