SLAGBORD, 1900-talets senare del.

4358071. SLAGBORD, 1900-talets senare del.

Höjd 73 cm
Bredd 109 cm
Längd ca 70/190 cm.

Bruksslitage, repor, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 73 cm
Bredd 109 cm
Längd ca 70/190 cm.

Bruksslitage, repor, fläckar.

Antal besök: 434