KIKARE, 2 stycken, 1900-tal.

KIKARE, 2 stycken, 1900-tal.
4358056. KIKARE, 2 stycken, 1900-tal.

Magnific 7 x 50, mått väska 20 x 21 cm
Pentax, mått väska 17 x 19 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Föremålets betalsätt

BetalkortBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Malmgatan 5
602 23 Norrköping
Sverige

Antal besök: 143