GITARR, akustisk, 1950-tal.

GITARR, akustisk, 1950-tal.
4358016. GITARR, akustisk, 1950-tal.

Mått ca längd 107 cm, bredd ca 41 cm.
tygfodral medföljer.

Bruksslitage krackelyr i lacken, en sträng av.

Gör en kostnadsfri värdering!

tygfodral medföljer.

Antal besök: 1 069