OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Stad och fartyg, olja på duk, signerad John Hayes.

435789. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Stad och fartyg, olja på duk, signerad John Hayes.

50 x 75 cm.

Krackelerad.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 75 cm.

Krackelerad.

Antal besök: 1 767