RÖKELSEKAR, ett par, marmor, 1900-tal.

4357862. RÖKELSEKAR, ett par, marmor, 1900-tal.

Dekor i relief, höjder ca 23, diameter 41 cm.

Bruksspår, skador förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksspår, skador förekommer.

Antal besök: 191