ARMBAND, Silver, Kaplans.

ARMBAND, Silver, Kaplans.
4357859. ARMBAND, Silver, Kaplans.

Stämplad GK, kattfot, S; Stockholm, Z8
Längd 20 cm.

Bruksspår.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 20 cm.

Bruksspår.

Antal besök: 167